Myyntijohtaja Jani Rämänen
puh. 040-7082038 / jani@turvakauppa.com

Myynti, Kari Kultala
puh. 044-060 6420 / kari@turvakauppa.com

Myynti, Maida Hamulic-Alic
puh. 050-3079351 / maida@turvakauppa.com

Myynti, Anna-Kaisa Tuominen (poissa 2018 saakka)

-

Aineistot ja tulostustyöt, Miika Peltonen
puh. 045-6302672 / miika@turvakauppa.com

Markkinointi ja tuotetiedot, Anita Malo
puh. 041-4352280 / anita@turvakauppa.com

Sammutinhuolto, Ismo Mettälä
puh. 040-1620411 / ismo@turvakauppa.com

Suomen Turvakauppa Asessorinkatu 13 Kaarina

Asiakaspalvelu (arkisin 8 - 16)

Asessorinkatu 13, 20780 Kaarina
puh. 02-438 4350 / myynti@turvakauppa.com
Y-tunnus 2175235-9

Sähköinen laskutusosoitteemme:

OVT-tunnus: 003721752359
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Talousjohtaja Otto Salo
puh. 044-3022802 / otto@turvakauppa.com

Toimitusjohtaja Heikki Salo
puh. 040-5805950 / heikki@turvakauppa.com

Projektimyynti, tuotekehitys, ostot
Hallituksen puheenjohtaja Teemu Selin
puh. 040-5749295 / teemu@turvakauppa.com

Verkkokaupan maksunvälittäjän yhteystiedot:

Maksuturva Group Oy, Y-tunnus: 2121703-0
Keilaranta 5, 02150 Espoo
Puhelin: (09) 4241 7040, arkisin klo 9.00 – 17.00
Sähköposti: asiakaspalvelu@maksuturva.fi

Noutopisteemme palvelee Kaarinassa, karttalinkki: