Toimitusjohtaja, Myynti
Jani Rämänen

puh. 040-7082038 / jani@turvakauppa.com

Hallituksen jäsen, Toimitusketjun ohjaus, Laskutus 
Emmi Hellsten
puh. 040-683 1332  / emmi@turvakauppa.com

Myynti, Kari Kultala
puh. 044-060 6420 / kari@turvakauppa.com

Myynti, Maida Hamulic-Alic
puh. 050-3079351 / maida@turvakauppa.com

Myynti, Jere Backman 
puh. 050-307 9009 / jere@turvakauppa.com

Myynti, Anna-Kaisa Tuominen (poissa 10/2018 saakka)

-

Aineistot ja tulostustyöt, Miika Peltonen
puh. 045-6302672 / miika@turvakauppa.com

Sammutinhuolto, Ismo Mettälä
puh. 040-1620411 / ismo@turvakauppa.com

Suomen Turvakauppa Asessorinkatu 13 Kaarina

Asiakaspalvelu (arkisin 8 - 16)

Poikkeus: 21.6. auki 8 - 13, 22.6. suljettu

HUOM! TOIMIPISTEEMME TOIMII AINOASTAAN ENNAKKOTILAUSTEN NOUTOPISTEENÄ

Asessorinkatu 13, 20780 Kaarina

puh. 02-438 4350 / myynti@turvakauppa.com
Y-tunnus 2175235-9

Sähköinen laskutusosoitteemme:

OVT-tunnus: 003721752359
Välittäjä: Enfo Oyj
Välittäjän tunnus: 003714377140

Hallituksen puheenjohtaja
Ostot, kaupallinen tuotekehitys
Teemu Selin
puh. 040-5749295 / teemu@turvakauppa.com

Verkkokaupan maksunvälittäjän yhteystiedot:

Maksuturva Group Oy, Y-tunnus: 2121703-0
Keilaranta 5, 02150 Espoo
Puhelin: (09) 4241 7040, arkisin klo 9.00 – 17.00
Sähköposti: asiakaspalvelu@maksuturva.fi

Toimipisteemme Kaarinassa, karttalinkki:

HUOM! TOIMIPISTEEMME TOIMII AINOASTAAN ENNAKKOTILAUSTEN NOUTOPISTEENÄ